Rıdvan'ın Emre sevinci!

Rıdvan'ın Emre sevinci!.9802
  • Giriş : 31.05.2008 / 19:58:00
  • Güncelleme : 31.05.2008 / 19:10:08

Galatasaray'da yetişip Avrupa'da futbol oynayan Milli futbolcu Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye transfer oluşunu değerlendiren Rıdvan Dilmen sevinci bakın nasıl ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dün akşam saatlerinde Fenerbahçe"nin resmi internet sitesinden yapılan "Emre Belözoğlu" açıklaması spor kamuoyunda büyük yankı uyandırdı… Kulüpten yapılan açıklamadan sonra milli futbolcu Emre Belözoğlu da bu transferi doğruladı ve transferden dolayı mutluluğunu dile getirdi..

Fenerbahçe camiasında büyük heyecan yaratan bu transfer hakkında görüşünü en çok merak edilen kişi olan Fenerbahçe"nin efsane futbolcusu ve NTV ekranlarından yorumlarıyla tanıdığımız Rıdvan Dilmen, gazetefener.com'a yaptığı açıklamada Emre Belözoğlu"na büyük övgüler yağdırdı…

Rıdvan Dilmen, öncelikle bu transferde en çok kendisinin mutlu olduğunu dile geitrdi... Dilmen, Fenerbahçe'nin çok büyük bir transfere imza attığını ve milli futbolcunun sarı-lacivertli kulübe çok yararlı olacağına inandığını söyledi...

HERKES GÖRECEK

İşte Rıdvan'ın Emre hakkında görüşleri; “Bir Fenerbahçeli olarak, uzun yıllardır, en çok sevindiğim transfer oldu bu…Emre müthiş bir oyuncu. Daha da önemlisi pırıl pırıl bir genç futbolcu. Herkes de görecektir, Emre Fenerbahçe tarihine imza atacaktır. Fenerbahçe"ye çok faydalı olacağını düşünüyorum. Göreceksiniz, son yıllarda Fenerbahçe'ye en büyük faydayı Emre sağlayacaktır..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious