Rijkaard kadroyu korumak istiyor

Rijkaard kadroyu korumak istiyor.13220
  • Giriş : 15.06.2009 / 21:12:00

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Frank Rijkaard, Avrupa'nın çeşitli kulüplerinden teklif alan Mehmet Topal ve Servet Çetin'in satılmasına karşı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ülkesinde Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon yaptığı maçları izleyen Frank Rijkaard, özellikle Fransa'dan teklifler alan Servet Çetin ile İngiliz kulüplerinin ciddi olarak ilgilendiği Mehmet Topal'ın transferine olumsuz rapor verdi.

Hollandalı teknik adamın yöneticilere, Servet Çetin ve Mehmet Topal'ın satılması halinde defansif olarak zaaf içine gireceklerini söylediği belirtiliyor. Rijkaard'ın sözleşmesi süren futbolcuların kadroda kalmasını ve takviyeler yapılmasını istediği ifade edildi.

Galatasaray yönetiminin Avrupa'daki transfer girişimleri ise devam ediyor. Sarı kırmızılı yöneticiler Rijkaard'ın eski öğrencisi Eidur Gudjohnssen için görüşmeleri devam ettiriyor. İzlandalı futbolcunun durumunun önümüzdeki hafta netlik kazanacağı bildirildi.

Yeni sezon hazırlıklarına önümüzdeki hafta başında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde başlayacak Galatasaray'da yönetim kurulunun, Arda Turan'ı kaptanlığa getirmesi bekleniyor.

Öte yandan sarı kırmızılı yönetim, sözleşmesi sona eren yardımcı antrenör Cevat Güler'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*