Rize, Ömer ve Erman'la anlaştı

Rize, Ömer ve Erman'la anlaştı.15765
  • Giriş : 23.05.2008 / 22:02:00

Bank Asya 1. Lig'e düşen Çaykur Rizespor'un başkanı Abdulkadir Çakır, Sakaryasporlu Erman Ergin ve Bolusporlu Ömer Ateş ile prensipte anlaştıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Abdulkadir Çakır, yaptığı açıklamada, Erman Ergin ve Ömer Ateş'in prensipte anlaştıkları teknik direktör Metin Diyadin'in istediği oyuncular olduğunu belirtti.

Çakır, "Erman Ergin ve Ömer Ateş'in transfer edilmesi için görüşmelerimizi sürdürüyorduk. Hem Ömer, hem de Ergün ile yaptığımız görüşmelerin ardından bu futbolcularla prensip anlaşmasına vardık. Kendileriyle transfer döneminin başlamasının ardından resmi sözleşme imzalayacağız" dedi.

İki oyuncunun da takıma büyük katkı sağlayacağını ifade eden Çakır, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Erman Ergin deneyimli, Ömer Ateş ise mevkisinde son derece yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. İkisi de sol kanatta oynayabilen oyuncular. Bu bölgede çok faydalı olacaklarını, takımımıza büyük katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz. Ömer Ateş ile 3, Erman Ergin ile de 2 yıllık sözleşme imzalayacağız."

Geçen yıl Kocaelispor'da forma giyen Taner Gülleri ve Malatyaspor'da oynayan Serdar Samatyalı ile görüşmelerin devam ettiğini belirten Çakır, gelecek hafta bu iki futbolcunun transferinin de netlik kazanacağını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious