Rize bağımsız vekil adayı Yılmaz mektupla oy isteyecek

Rize bağımsız vekil adayı Yılmaz mektupla oy isteyecek.7407
  • Giriş : 09.07.2007 / 15:38:00

Mesut Yılmaz, seçmenlere göndereceği mektupla oy isteyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rize'den bağımsız milletvekili adayı olan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, seçmenlere göndereceği mektupla aday olma gerekçesini açıklayacağını ve oy isteyeceğini söyledi. seçim çalışmaları için dün akşam Rize'ye gelen Yılmaz, il merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Çaykur Rizespor Tesisleri'ne de giden Yılmaz, bir süre görüştüğü Kulüp Başkanı Aldülkadir Çakır ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Ziyaretlerinde vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Yılmaz, haşlanmış mısır satan bir seyyar satıcıdan mısır aldı. Satıcıya, ''karlı bir iş yaptın'' diyen Yılmaz, 50 YTL verdi. Yılmaz, ziyaretleri sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarının ikinci bölümü için tekrar Rize'ye geldiğini belirterek, ''İkinci bölümde il merkezindeki ziyaretlerimi sürdüreceğim.

Seçmenlere göndereceğim mektupla da aday olma gerekçemi anlatacağım. Oy isteyeceğim'' dedi. Miting yapıp yapmayacağı konusunda, arkadaşları ile bir değerlendirmede bulunduktan sonra karar vereceğini ifade eden Yılmaz, Rize'deki 26 bin 392 seçmene mektupla ulaşmak istediğini söyledi. Yılmaz, mektubun içeriği ile ilgili soruya ise 'Yarın

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious