Rize güldürmek istiyor

  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

Çaykur Rizespor, Kayseri maçında taraftarının yüzünü güldürmek istiyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Turkcell Süper Ligi'nde geride kalan 5 haftada henüz galibiyeti bulunmayan Çaykur Rizespor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Kayserispor maçını kazanarak taraftarının yüzünü güldürmek istiyor.

Çaykur Rizespor Kulübü 2. Başkanı Erol Yıldırım, Kayserispor'u yenerek yeni bir başlangıç yapacaklarına inandığını söyledi. Teknik direktör değişikliği yaparak yeni bir sürece girdiklerini belirten Yıldırım, "Saffet Susiç hocamız ile kan değişikliği yaptık. Bu değişikliğin takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum" dedi.

Pazar günü kendi sahalırında karşılaşacakları Kayserispor'un ligin iyi takımlarından biri olduğunu ifade eden Yıldırım, "Ancak biz de iyi Futbol oynuyoruz. Ligin geride kalan haftalarında topladığımız 2 puanla ligin son sıralarındayız ama bu gerçek yerimiz değil. Oynadığımız futbola göre daha üst sıralarda yer almalıydık. Kayserispor maçında gerek futbolcularımız, gerek yönetimimiz gerekse taraftarımız birlik içinde olacağız. Bu maçta 3 puan kazanmaktan başka birşey düşünmüyoruz. Kayserispor'u yenerek yeni bir başlangıç yapmak ve taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious