Rize'de zincirleme kaza

Rize'de zincirleme kaza.12386
  • Giriş : 24.10.2006 / 00:00:00

Rize'de meydana gelen zincirleme kazada 3 araç birbirine girdi. Can kaybının olmadığı kazada 1 kişi hafif yaralanırken, araçlarda büyük hasar meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Rize'den Trabzon istikametine gitmekte olan Ali Osman Uçak yönetimindeki 53 DD 174 plakalı otomobil, Menderes Bulvarı valilik binası yanından şehir içerisine dönmeye çalıştığı sırada, aynı istikamete gitmekte olan Şenol Karagöz yönetimindeki 53 HF 800 plakalı otomobilin duramaması sonucu çarpıştı. O esnada karşı yönden gelmekte olan Adem Mollamehmetoğlu yönetimindeki 53 DD 670 plakalı kamyonet de 53 DD 174 plakalı otomobil ile çarpıştı.

Kaza sonrası 3 araçta da büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Hareket kabiliyetini kaybeden araçlar, vatandaşlar ve polisler tarafından itilerek yolun kenarına çekildi. Can kaybının olmadığı kazada, kamyonet sürücüsü Adem Mollamehmetoğlu hafif yaralandı. Mollamehmetoğlu, Rize 82. Yıl Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi. Kaza sonrası araçlarda bulunan vatandaşlar, uzun süre olayın şokunu üzerlerinden atamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious