Roberto Carlos, düşüncelerini anlattı!

Roberto Carlos, düşüncelerini anlattı!.10003
  • Giriş : 05.08.2007 / 10:04:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, İspanya'nın Ondacero radyosunun canlı yayınına katılarak geleceği ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Brezilyalı yıldız, Futbol yaşamını Fenerbahçe'de noktalayacağını tekrarladı, "Altı yıl daha oynamak istiyorum. Daha sonra bu takımda çalıştırıcı olarak kalma planlarım var" diye konuştu

Roberto Carlos, İspanya'nın Ondacero radyosunun canlı yayınına katılarak geleceği ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Fenerbahçe'de futbolu bıraktıktan sonra bu takımın başına geçebilecegini vurgulayan Carlos, "Türkiye ve yeni kulübümden o kadar memnunum ki, aktif Futbol hayatıma son verene kadar bu takımda önce futbolcu, daha sonra da bir çalıştırıcı olarak kalma planlarım var" dedi.

Program yapımcısının "Real Madrid'i çabuk unuttun" öyleyse sözlerine karşılık, Brezilyalı yıldız, "Beni istemeyen onlardı. Verdiğim hizmetlere karşılık onlar benimle konuşmak bile istemediler. Oysa Fenerbahçe bana her kapıyı açtı, 3 yıllık sözleşme imzalamama rağmen 'istediğin kadar Futbol oynayabilirsin' dediler. 'Futbolu bıraktıktan sonra bu kulübe hizmet etmek istiyorsan ona da kapımız açık' sözü verdiler" ifadelerini kullandı.

Taraftara garanti

Carlos, Shakhtar Donetsk ile oynadıkları karşılaşmada Fenerbahçe seyircisini görme fırsatı bulduğunu da ifade ederek, bu seyirciye Real Madrid dahil dünyanın hiçbir yerinde sahip olunmasının imkansızlığını dile getirdi.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki konumunu da değerlendiren Brezilyalı yıldız, başlangıçta İspanyol takımlarından biri ile eşleşmemenin kendileri açısından bir avantaj olduğunu söyledi.

Carlos'un Real Madrid'le hesabı var!

Şampiyonlar Ligi'ne başlarken güçsüz takımları eleyerek büyüklere karşı oynamanın Fenerbahçe'yi daha yükseklere götüreceğini iddia eden Carlos, "Önce bir küçükleri eleyelim, ilerki turlarda umarım İspanya'dan bir takımla karşılaşırız. Bu Real Madrid olursa daha da sevinirim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious