Roberto Carlos, Fener'i işaret etti

  • Giriş : 12.04.2007 / 00:00:00

Real Madrid'ten sezon sonunda ayrılacak olan Roberto Carlos, gideceği takımın ismini vermeyip, ''Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takım olacak'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İspanya'nın El Pais gazetesinde bugün yayımlanan demecinde Roberto Carlos, ''Geçmiş yıllarda kulüp beni bırakmıyordu. Bu kez gerçekten Real Madrid'den gidiyorum'' şeklinde konuştu. Yeni takımını 19 Haziranda açıklayacağını söyleyen Brezilyalı futbolcu, ''Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak Avrupa'daki birkaç kulüple sözlü konuşmam var'' demekle yetindi.
''Artık gencecik bir futbolcu değilim. Polemiklere ve baskılara katlanmak zorunda değilim, şimdi rahat yaşamak istiyorum'' diyen Carlos, kariyerini Brezilya'da sonlandırmayı çok istediğini, ama orada her kaybedilen maçın ardından büyük polemikler yaşanmasından bu sıkıntıya gelemeyeceğini ifade etti.

Eski kulüp başkanı Lorenzo Sanz'dan (1995-2000) sonra Real Madrid'i ''forma satan bir şirket haline dönüşmekle'' suçlayan Roberto Carlos, ''Bu Madrid her pazar değişiyor. Bu Madrid artık eğlenmiyor'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious