Roberto Carlos 2006'da Aragones için ne demişti?

Roberto Carlos 2006'da Aragones için ne demişti?.15070
  • Giriş : 27.06.2008 / 08:42:00

Roberto Carlos'un, Aragones ile ilgili olarak, 2006'ta yaptığı bir açıklama kafaları karıştırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'de bu aralar herkes birbirine şu soruyu soruyor: "Aragones nasıl biri?". Aslında bu sorunun yanıtını Sarı-Lacivertliler'in çok yakından tanıdığı bir isim 2006 yılında açıkça dile getirmiş. Fenerbahçe'nin Brezilyalı süper starı Roberto Carlos'un, Luis Aragones için, "Sadece İspanya için yeterli bir teknik direktördür" şeklindeki sözleri olayı adeta kısaca özetliyor.

DEVAMLILIĞI PEK OLMADI

Carlos, Aragones ile ilgili görüşlerini bakın nasıl dile getirmiş: "Karakter yapısı nedeniyle bazen futbolcularla probler yaşar. Ancak bir şekilde orta yolu bulur. Taktik açısından başarıları kendine mal eder. Ama başarısızlıkta futbolcuları ön plana çıkarabilir. İspanya'da çok farklı takımları çalıştırdı. Ülkenin yapısını iyi biliyor. Milli takımda ısrar edilirse başarıyı yakalayabilir."

ARAGONES ÇILGINA DÖNDÜ

Fenerbahçe yönetiminin ise ön protokol yapıldığını açıklaması Aragones'i bir hayli sinirlendirdi. AS Gazetesi'nde yer alan habere göre İspanyol çalıştırıcının, "Rusya ile oynayacağımız maç öncesinde yapılan bu açıklama hiç etik değil" diyerek tepki gösterdiği belirtildi. Bu arada Aragones, Fenerbahçe'nin 66. hocası olacak. Böylece Kanarya'da ilk kez bir İspanyol görev alacak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious