Roberto Carlos çark etti!

Roberto Carlos çark etti!.12084
  • Giriş : 18.03.2009 / 16:17:00

FENERBAHÇE'nin Brezilyalı yıldızı Reborto Carlos, Real Madrid'e döneceği yolundaki haberleri yalanlayarak, "Benim böyle bir yorumum olmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şükrü Saracoğlu Stadı Fenerium Mağazası'nda Basketbol takımı oyuncuları ile birlikte imza dağıtan Fenerbahçeli Roberto Carlos, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Florentio Perez'in Real Madrid'e başka olması halinde İspanya'ya döneceği yolundaki iddiaları cevaplayan Carlos, "Benim böyle bir yorumum olmadı. İspanya'ya yayın yapan bir programa katılan Perez, başkan olması halinde Carlos'u tekrar takıma geri döndürmek istediği yönünde açıklama yaptı. Bu tamamen onun yorumu. Benim ağzımdan çıkan tek kelime yok. Ben daha öncede kariyerimi Fenerbahçe'de noktalamak istediğimi söyledi. Burada bir kez daha tekrar ediyorum. Fenerbahçe'den sonra döneceğim yer Brezilya. Burada çok mutluyum" diye konuştu.

"TÜRK MİLLİ MARŞINA KATILMAYA BAŞLADIM"

Maçlardan önce hep birlikte söylenen İstiklal Marşımızı söylemeye yavaş yavaş başladığını belirten Roberto Carlos, "Türk Milli Marşı'na katılmaya çalışıyorum. Ayrıca Türk Milli Takımı'nın oynadığı maçlardan önce Marco'nun da Milli Marşı söylemeye çalıştığını görüyorum. Milli Marşın bir bölümünü küçük de olsa söylemek istiyorum" diye konuştu.

"ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ SÜRÜYOR"

Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansının halen devam ettiğini söyleyen Roberto Carlos, yarışta var olduklarını dile getirdi. Ligde her takımın bir hedefi olduğunu belirten Carlos şöyle devam etti : "Lige iyi başlayamadığımız doğru. Kaybettiğimiz maçların yorumunu içimizde yapıyoruz. Ama şampiyonluğun halen en büyük adaylarından biriyiz. Kalan maçlarımızda iyi bir performans sergileyerek mutlu sona ulaşmak istiyoruz."

"BAŞKAN İSTERSE SONRA DA DURURUM"

Futbolculuk kariyerini tamamladıktan sonra Fenerbahçe'de görev alıp almak istemediği sorulduğunda ise Carlos, "Bu konu benim istememle olabilecek bir konu değil. Kontratım bittikten sonra, Başkanın isteyip istememesiyle ilgili bir konu. Kontratım bittikten sonra böyle bir teklif gelirse olabilir. Bu gerek antrenörlük, gerekse kulüp içinde başka bir görev olabilir" diye cevap verdi.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*