Roberto Carlos Fener'e geliyor!

  • Giriş : 14.03.2007 / 00:00:00

Alex'in menajeri Juan Figer, geçen hafta İstanbul'da Fenerbahçeli yöneticilerle görüştükten sonra İspanya'ya uçtu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Figer'in burada Real Madrid Başkanı Ramon Calderon ve sportif direktör Predrag Mijatovic ile masaya oturarak, Fenerbahçe için Roberto Carlos konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. 8 Mart'ta Real Madrid'den ayrılmaya karar verdiğini açıklayan Roberto Carlos da Marca gazetesine Fenerbahçe'ye gitmek istediğini söylemişti

Figer el sıkıştı
Fenerbahçe ile Roberto Carlos arasındaki aşk, sonunda mutlu sonla bitecek gibi görünüyor. Alex'in sözleşmesi konusunda görüş alışverişinde bulunmak için geçen hafta İstanbul'a gelen menajer Juan Figer, bu görüşmede Fenerbahçe yönetimine Roberto Carlos ve Robinho'yu da önermişti. Fenerbahçe, geçen sezon Carlos konusunda çok ciddi girişimlerde bulunmuş ancak son anda Fabio Capello, ünlü Brezilyalı yıldızı Real'de kalması konusunda ikna etmişti. Roberto Carlos'un "Real'den ayrılmaya karar verdim" açıklaması üzerine yeniden harekete geçen Fenerbahçeli yöneticiler, menajer Figer'i Real Madrid kulübü ile görüşmesi için görevlendirdi.

Marca da yazdı
İstanbul'da bir gün kaldıktan sonra apar topar İspanya'ya giden Alex'in menajeri Figer, burada Real Madrid Başkanı Ramon Calderon ve sportif direktör Predrag Mijatovic ile masaya oturarak, Fenerbahçe'nin Carlos konusundaki teklifini sundu. İspanyol kulübü, Fenerbahçe'nin teklifini olumlu bulurken, tarafların Mayıs 2007'de bu transfer için son bir kez daha görüşecekleri ifade edildi. 8 Mart'ta Real Madrid'den ayrılacağını açıklayan Roberto Carlos, İspanya'nın Marca gazetesine yaptığı açıklamada Fenerbahçe'ye gitmek istediğini vurgulamıştı. Fenerbahçe'nin Roberto Carlos'un yanında Robinho'yu da transfer ederek, Avrupa'yı sarsmayı planladığı belirtiliyor.

Eurosport yazdı
Avrupa'nın en ünlü spor kanallarından Eurosport, Roberto Carlos'un gelecek sezon Fenerbahçe'ye gideceğini böyle duyurdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious