Roberto Carlos kendini suçladı

  • Giriş : 06.04.2007 / 00:00:00

Sezon sonunda Real Madrid’den ayrılacak olan Brezilyalı savunma oyuncusu Roberto Carlos, şahsi sorunlarının kendisini "yiyip bitirdiğini" söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AS spor gazetesine demeç veren Carlos, Real Madrid’den ayrılışını, sorunlarını ve profesyonel futbolcuların "yalnızlığını" anlattı.

"Son iki yıl içinde çok büyük sorunlarım oldu: Menecerim bana ihanet etti, karımdan boşandım" diyen Brezilyalı futbolcu, bütün bunların kendisini "yiyip bitirdiğini" söyledi. "Yapayalnızdım" diyen 34 yaşındaki Carlos, "Futbolcu zaten yalnızlığa mahkumdur. En zoru da, çocuklarımdan ayrı kalmam oldu" diye konuştu.

1996 yılından beri Real Madrid’de top koşturan futbolcu, şunları söyledi:

"Ben yeşil sahada dinlenirim, orada her şeyi unuturum. Ne zaman ki maç biter, işte o an benim yalnızlığım başlar."

Lakin kızı Roberta’nın Madrid’e gelişiyle o kötü günlerin geride kaldığını da anlatan yıldız oyuncu, Real kulübüyle ilişkilerine değinirken de, ayrılma kararını kendisinin verdiğini söyledi. Carlos, "Şimdi gidiyorsam zamanı geldiğini düşündüğümdendir. Real, beni kapının önüne koymuş değil; başım dik gidiyorum..." dedi.

Yeni sezon için Türkiye dahil birçok ülkeden teklif geldiğini anlatan Carlos, "Şu anda tek düşüncem sezonu tamamlamak ve her şeyi bitirmek. Gideceğim yeri ondan sonra açıklayacağım..." diye konuştu.

Roberto Carlos’un adı spor medyasında Fenerbahçe’yle de anılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious