Roberto Carlos: Oynayamadım

Roberto Carlos: Oynayamadım.11293
  • Giriş : 29.07.2007 / 08:48:00

Roberto Carlos, herkesin beklediği futbolu sergileyemediğini, sezon içinde daha iyi olacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımıyla yaptığı maçta ilk kez sarı-lacivertli formayı giyen Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos, herkesin beklediği futbolu sergileyemediğini, sezon içinde daha iyi olacağını söyledi.

Roberto Carlos maçtan sonra kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, ilk kez taraftarın önüne çıktığını belirterek, ''Çok güzel, değişik duygular yaşadım. Herkesin bana sevgi gösterisi vardı. Elbette maç içinde herkesin beklediği gibi bir Futbol sergileyemedim, fakat sezon içerisinde çok daha iyi olacak'' diye konuştu.

Karşılaşmayı da değerlendiren Roberto Carlos, şöyle devam etti:

''Elbette geliştirmemiz gereken şeyler var. Topu ayağa aldığımızda daha güvenli, daha hızlı oynamamız gerekiyor. Bunu zaman içerisinde gerçekleştirebileceğiz.''

Roberto Carlos, karşılaşmada orta sahada topu aldığı zaman taraftarların ''Vur, vur'' diye bağırmasıyla ilgili olarak bir soru üzerine, ''İlk maçında taraftarlar gol atmamı istiyorlar. Fakat zamanla daha çok çalıştıkça ceza sahası içinden, dışından etkili vuruşlar yapacağım'' dedi.

-''ADRİANO VE RONALDO'YA ANLATIYORUM''-

Roberto Carlos, basında Fenerbahçe'nin transfer listesinde oldukları şeklinde haberler çıkan Adriano ve Ronaldo ile ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:

''Ben her zaman arkadaşlarımla konuştuğumda Fenerbahçe'nin kalitesini, tesislerin, altyapının kalitesinden, ortamın güzelliğinden bahsediyorum. Gelip, gelmemeleri onların kararıdır ama ben burada gördüklerimi onlara iletiyorum.''

Brezilyalı futbolcu, futbolu 38 yaşında bırakmayı ve kariyerini Fenerbahçe'de tamamlamayı düşündüğünü söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious