Roberto Carlos'a dev talip!

Roberto Carlos'a dev talip!.11854
  • Giriş : 03.07.2008 / 09:45:00

Fener’in süper starı için İngilizler'in ünlü kulübü harekete geçti. Chelsea'nın yeni teknik direktörü Scolari'nin Carlos'u istediği ve 5 milyon Euro’yu gözden çıkarmaya hazır olduğu öne sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İspanyol spor gazetesi Marca, Fenerbahçeli Roberto Carlos'a İngiltere'nin Chelsea kulübünden teklif geldiğini, Chelsea'nin yeni teknik direktörü Brezilyalı Scolari'nin Carlos'u istediğini iddia etti. Haberde, Carlos'un Fenerbahçe ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunmasına rağmen Chelsea'nin 5 milyon Avro civarında bir maaş önermesi halinde Fenerbahçe'yi bırakabileceği ileri sürüldü.

GİTSİN DİYENLER DE VAR

Bu gelişmeler Fener cephesinde tedirginlikle izleniyor. Ancak bazı yöneticiler, F.Bahçe'nin Carlos'tan gerek reklam gerekse ürün satışları bazında yeterince yararlandığını, sportif anlamda futbolcunun sakatlığının umulan verimin alınmasını engellediğini vurguladı. Yöneticiler, Chelsea'nın iyi bedel ödemesi durumunda Carlos'un gitmesinin kayıp sayılamayacağını da öne sürdüler.

CARLOS iŞBAŞI YAPTI

Bu arada Fener'in ünlü sambacısı Roberto Carlos İstanbul'a geldi. Carlos, Madrid'den hareket eden özel bir uçakla önceki gece saat 02.00 sularında Sabiha Gökçen Havalimanı'na indi. Sambacı dün Samandıra Tesisleri'nde yapılan idmanla takıma dahil oldu ve sezon çalışmalarına başladı. Roberto Carlos'un sağlık kontrollerinin ise daha sonra yapılacağı bildirildi.

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious