Roberto Carlos’a forma yetmiyor

Roberto Carlos’a forma yetmiyor.17467
  • Giriş : 01.11.2008 / 09:59:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı, her maça beş forma ile gidiyor. Aşırı forma talebinden dolayı ünlü yıldızın yıllık ücretinden yüklü miktarda kesinti yapılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'a forma yetmiyor. Ünlü oyuncu, sarı-lacivertli ekibin karşılaştığı rakiplerinin birçok oyuncusunun kıskacından kurtulabilmek için her maça beş adet kendi forması ile gidiyor.
Sahaya çıkmadan önce rakip oyuncuların bir çoğundan devre arasında ya da maç sonunda forma değişme teklifi alan Carlos, bir karşılaşmada giydiği iki formayı rakip oyunculardan kendisine başvuran ilk iki kişiye armağan ediyor.
Ayrıca yanında getirdiği üç formayı da soyunma odasına gelen ve kendisinden forma isteyen rakip takım oyuncularına veren Carlos için her maça beş adet forma götürülüyor. Fenerium'dan malzeme almak için her futbolcu gibi belli bir kotası olan Carlos, karşılaşmalardaki talebi karşılamak için bu kotayı çoktan aşmış durumda bulunuyor.
Carlos'un maçlara götürdüğü formalar için yıllık ücretinden yüklü miktarlarda kesintiler yapılıyor.
Fenerbahçeli yöneticiler de araçlarının bagajında çok sayıda imzalanmış Carlos formasını hazır bulunduruyor. Yöneticiler her gittikleri yerde özellikle Carlos'un 3 numaralı ve imzalı forma taleplerini yerine getirmek için tedbirli davranıyor.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*