Roberto Carlos'a hayranım

Roberto Carlos'a hayranım.14464
  • Giriş : 29.02.2008 / 21:29:00

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Uğur Boral, takım arkadaşı Roberto Carlos'a övgüler yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Uğur Boral, sezon başında takıma transfer olan Roberto Carlos'u izleyerek büyüdüğünü ve ona hayran olduğunu söyledi.

Uğur, Futbol Federasyonu'nun resmi yayın organı "TamSaha"da yer alan röportajında, Carlos'un transferi sonrasında kendisi için, "Forması zora girdi" dediklerini hatırlatarak, şöyle konuştu:

"Futbolu müthiş bilen ve kalbi inanılmaz temiz bir oyuncu. O kadar büyük bir isimle, bu kadar temiz kalması çok şaşırtıcı. Saha içinde çok yardımcı oluyor, hep güler yüzlü, hep yapıcı. Rakiplerine karşı bile aynı duyguları taşıyor. Onu çok seviyorum ve onun da beni çok sevdiğini biliyorum. Onunla oynamak çok keyifli ve öğretici. Buraya gelmesi benim için büyük bir şans oldu. Saha dışında arkadaşlarıyla iletişimi mükemmel. Burnu asla havada değil. Roberto Carlos'un bu tavırları tüm oyunculara örnek olmalı, çünkü bazı oyuncular vardır, bir gol atar, o haftanın kralıdır ve yanına randevuyla gidilir ama Roberto Carlos asla böyle bir oyuncu değil. Kendisinden imza almak isteyen küçücük bir çocuğun gönlünü almak için bile çaba gösteriyor. Tabii ki onun bu yönlerini takdir ediyor ve kendime örnek alıyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious