Roberto Carlos'a klip çalımı

Roberto Carlos'a klip çalımı.12053
  • Giriş : 31.03.2008 / 08:25:00
  • Güncelleme : 31.03.2008 / 08:58:16

İstanbul’da yaşama hayali Roberto Carlos’tan ayrıldığı için suya düşen Brezilya güzeli Jane Borges amacına bir kliple ulaştı. Borges çekimler için İstanbul’a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2006 Brezilya&Amerika Kıtası Güzeli Jane Borges adını Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Roberto Carlos ile duyurdu. Carlos ile Fenerbahçe’ye transferi sırasında birlikte olmaya başlayan 22 yaşındaki güzel yıldız Türkiye’de yaşama hayali kuruyordu. Ancak çiftin yolları çapkınlıklarıyla da tanınan Carlos’un transferinden kısa bir süre sonra ayrıldı. Borges’in eski sevgilisiyle yaşayamadığı İstanbul hayalini bir klip projesi gerçekleştirdi.

BORGES senfonikpop tarzında bir albüm çıkaran Hakan Kural’ın yeni klibinde rol almak üzere İstanbul’a geldi. Klipte bir kraliçeyi canlandıracak seksi yıldız 2 milyon dolarlık pırlanta ve mücevher takacak. Başına takacağı tacı Ariş Pırlanta’dan beğenen Brezilya güzeli ‘İlk tacım güzellik kraliçesi olduğum zaman başıma takıldı. Maddi değil manevi yönü önemliydi. Ancak bugün muhteşem bir tacı beğenerek takacağım. Kraliçelik taçımdan bile daha güzel’ dedi.

Mutluluk pozu gerilerde kaldı

REAL Madrid’den F.Bahçe’ye gelişiyle Türkiye’de büyük gündem yaratan Carlos’un, Brezilya güzeli Borges ile aşkı çok konuşuldu. Ünlü çiftin uzun süre gözden uzak yaşadıkları aşkı paparrazziler sayesinde ortaya çıktı. Ancak ikilinin mutluluğu fazla uzun sürmedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious