Roberto Carlos'tan şok açıklama

Roberto Carlos'tan şok açıklama.12084
  • Giriş : 30.04.2009 / 08:07:00

Fenerbahçe'ye bir şok da dünyaca ünlü yıldızı Roberto Carlos'tan geldi. Carlos ülkesinde yaptığı açıklamada yönetimle yaptığı görüşmeyi anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin sözleşmesini bir yıl daha uzattığı Brezilyalı yıldızı, ülkesinde yaptığı açıklamada sarı-lacivertli kulüpten ayrılmak için yönetimle görüştüğünü, bir yıl Santos'ta oynadıktan sonra futbolu bırakacağını söyledi.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos ülkesinde bomba etkisi yaratacak açıklamalar yaptı.

Terra gazetesine konuşan tecrübeli oyuncu, sarı-lacivertli takımdan ayrılmak için yönetimle pazarlık yaptığını söyledi. Fenerbahçe ile sözleşmesini bir yıl daha uzatmasına rağmen ülkesini çok özlediğini vurgulayan Roberto Carlos, “15 yıldır Brezilya'nın dışındayım. Artık bavullarımı toplayıp geri dönmenin zamanı geldi. Bu isteğimi Fenerbahçe Yönetimi anlayışla karşıladı. Karşılıklı görüşmelerimiz sürüyor. Sanırım bir sorun çıkmayacak” dedi.

Brezilya'ya döndükten sonra daha önce söz verdiği gibi bir yıl daha oynayacağını ve kramponlarını öyle asacağını kaydeden yıldız oyuncu, Türkiye'deki günlerinin sayılı olduğunu ileri sürdü.

Santos Kulübü ile anlaşmak üzere olduğunu ve büyük olasılıkla Futbol hayatını burada bitireceğini belirten Roberto Carlos, dönme sebebinin tamamen ailevi sorunlardan kaynakladığını ifade etti.

'Başka neden aranmasın'
Türkiye'de çok büyük bir sevgi gördüğünü ve Fenerbahçe'yi bırakmanın kendisi için zor olacağını bildiğini söyleyen Brezilyalı yıldız, bu kararının arkasında başka nedenler aranmamasını istedi. Fenerbahçe'den bir kupa alarak ayrılmayı hedeflediğini kaydeden Roberto Carlos, “Beşiktaş ile oynayacağımız final maçını kazanarak bu mutluluğu yaşamak istiyorum. Bu benim için çok önemli” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*