Robin Williams: '10 aydır içmiyorum'

Robin Williams: '10 aydır içmiyorum'.11041
  • Giriş : 04.05.2007 / 00:00:00

Oyuncu Robin Williams, alkol tedavisi gördüğünü herkese açıklamasından bu yana 10 aydır ağzına alkol koymadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Williams, San Francisco Uluslararası Film festivali için geldiği kentte gazetecilere, "10 aydır içmiyorum. Ama bundan önce, 20 yıl içmemiştim" dedi.

San Francisco Belediye Başkanı dahil kendi gibi alkol tedavisi görenler bulunduğunu bilmenin güzel olduğunu belirten ünlü oyuncu, "Dürüstlük çok iyi bir şey. Bir sorununun olduğunu itiraf etmek ise çok zor" dedi.

'Can Dostum' adlı filmle 1998'de en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görülen Williams, espri yapmayı da ihmal etmedi.

Oyuncu,bir votka şirketinin sponsoru olduğu festival için verilen akşam yemeğinde, "Bir votka şirketi tarafından onurlandırılmak güzel. Alkol tedavisinden çıkar çıkmaz yapılacak en doğru şey, her masada bir şişevotkanın bulunduğu bir yere gitmek" dedi.

Alkolsüz geçen 20 yıldan sonra alkole yeniden başladığını ve tedavi gördüğünü geçtiğimiz yıl açıklayan Williams, tedavisinin tamamlanmasından sonra yeniden çalışmaya başlamayı planlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious