Rock FM satıldı, Rıza Esendemir işsiz kaldı

Rock FM satıldı, Rıza Esendemir işsiz kaldı.18373
  • Giriş : 29.11.2016 / 00:17:00
  • Güncelleme : 29.11.2016 / 00:43:42

Rock FM, araştırmalar sonucunda dinlenme oranı yeterli bulunmayınca satıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

94.5 frekansından İstanbul'da yayın yapan Rock FM satıldı. Gitassi Medya bünyesinde yayın hayatını sürdüren Rock FM, Alem FM'le yollarını ayıran A-Rıza Show'un sunucusu Rıza Esendemir'i kadrosuna katmıştı.

Elde edilen bilgilere göre dinlenme oranlarından memnun olmayan Gitassi Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Adıyaman, Rock FM'i Araplara satarak elden çıkardı.

1 Aralık 2016 yılından itibaren 94.5 frekansından Kuran yayını yapılacak. Rock FM ise yalnızca internet sitesi üzerinden online olarak yayın yapacak.

Aynı grubun bünyesinde bulunan Radyo Alaturka ise Rock FM'in satılması ile birlikte elde edilen gelirle ulusal radyo yayınına geçecek.

RIZA ESENDEMİR'DEN AÇIKLAMA

Best FM'de başladığı A-Rıza Show programını Alem FM'de sürdüren ve Alem FM'den de Rock FM'e geçen Ali Rıza Esendemir, Twitter'dan yaptığı açıklamada esprili bir dille "elimizi attığımız kuruyor" dedi. Esendemir, yeni bir frekansta ve radyoda programlarına devam edeceğini belirtti.

Eski eşi şarkıcı İrem Derici'den ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra Alem FM'den ayrılan Esendemir'in hangi radyoda çalışacağı ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*