Rock'n Coke festivali başlıyor

  • Giriş : 01.09.2007 / 15:23:00

Coca-Cola tarafından, Pozitif Productions organizasyonuyla düzenlenen Rock'n Coke Festivali, Hezarfen Havaalanı'nda kurulan müzik kasabasında başlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zarakol İletişim'den yapılan açıklamaya göre, bu yıl beşincisi düzenlenen festival, rock müziğin yıldızlarını müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Büyükçekmece Gölü'nün kıyısındaki müzik kasabasında, kamp alanı, eğlence ve alışveriş merkezleri, yiyecek ve içecek standları, otopark, hastane, postane, lunapark, internet kafe, gezici banka şubesi bulunuyor. Festivalde, dünya devleri The Smashing Pumpkins, Franz Ferdinand, Chris Cornell ve Manic Street Preachers başta olmak üzere pek çok ünlü sanatçı ve grup sahne alacak. Rock'n Coke Festivali boyunca katılımcılara kesintisiz ulaşım, temizlik, sağlık, yeme-içme, eğlence hizmetleri sunulacak.

İETT seferleriyle yaklaşık 40 bin katılımcıya toplu ulaşım hizmeti sağlanacak. Özel araçlarla gelen katılımcılar ise 5 bin araç kapasiteli otoparktan yararlanacak. 300 dönüm alan üzerinde gerçekleşecek Rock'n Coke Festivalinde, 150 sağlık ve 400 temizlik görevlisi 24 saat hizmet verecek. Festival alanının çeşitli yerlerinde bulunan 25 yiyecek-içecek standı ve 10 bar açılacak.Festival, 2 Eylül Pazar günü sona erecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious