RODİ bu yaz hem nostaljik hem romantik

  • Giriş : 30.05.2006 / 00:00:00

Geçmiş dönemlerin moda akımlarını günümüze yeniden taşımak olarak tanımlanan retro, dünya modacılarının yeniden keşfettiği bir olgu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bu yaz Rodi koleksiyonunda, 60'lı yılların samimi ve sıcak romantizmi, asi rüzgarların estiği 70'li yılların rock esintileriyle buluşuyor. Zıt çizgilerin bir araya gelmesiyle ortaya farklı bir tema, Retromantic ortaya çıkıyor.

Yaz koleksiyonunda zıtlıkları bir arada kullanan Rodi, birbirinden farklı tonda renkleri ve temaları, Retromantic'te bir arada kullanarak moda dünyasında farklı çizgiler oluşturuyor.

Çiçek desenli cıvıl cıvıl elbiseler, t-shirtler, yaklaşan yaz günlerinin müjdesini verirken, retro çizgilere sahip tasarımlar, Rodi'ye özgü farklı bir tarz meydana getiriyor. Erkekler için hareketli ve dikkat çekici bir tarz üreten Rodi, yazın canlılığını rengarenk t-shirtler ve kargo pantolonlarda kullanarak, iddialı ve farklı bir tarz getiriyor. T-shirt, pantolon ve gömleklerin yanı sıra erkekler için özel olarak hazırlanan tüm tasarımlarda kullanılan 60'lı ve 70'li yılların renkleri ve desenleri Rodi'nin kendine özgün rahat ve farklı tarzıyla buluşuyor.

Retromantic grubuyla yazın sıcak ve samimi renklerini 60'lı, 70'li yılların temasıyla bir araya getiren Rodi; tüm gençlere ve kendini genç hisseden herkese hitap ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious