Romanya Belek'te çalışıyor

Romanya Belek'te çalışıyor.19148
  • Giriş : 14.05.2008 / 23:28:00

EURO 2008 finallerine hazırlanan Romanya (A) Milli Futbol Takımı, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki kamp çalışmalarına başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine hazırlanan Romanya (A) Milli Futbol Takımı, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki kamp çalışmalarına başladı.

Avrupa Futbol Şampiyonası için eşleriyle birlikte 47 kişilik kafileyle Belek'e gelen Rumen milliler, ilk çalışmasını teknik direktör Viktor Piturca nezaretinde, kaldıkların otelin sahasında yaptılar. Romanya Milli Takımı oyuncuları, ilk antrenmanda kondisyon çalıştılar. Romanya Milli Takımı'nın Belek kampının bir hafta süreceği öğrenildi.

Bir dönem Galatasaray forması giyen Bratu ile Petre, Belek'teki tesislere ve doğal ortama hayran kaldıklarını belirttiler. Her iki futbolcu, Belek kampının doğru bir tercih olduğunu kaydettiler.

Bratu ile Petre, Galatasaray'ın şampiyonluğuna çok sevindiklerini de belirterek, ''Galatasaray'ı unutmadık. Galatasaray'ın şampiyonluğundan mutluluk duyduk'' dediler.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious