Ronaldinho, Fener'e mi geliyor?

Ronaldinho, Fener'e mi geliyor?.14098
  • Giriş : 02.05.2009 / 17:46:00

Bir Alman İnternet sitesinde yer alan ve sezon sonunda Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldinho'nun AC Milan'dan ayrılarak Fenerbahçe'ye geleceği haberlerine açıklık getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir Alman İnternet sitesinde yer alan ve sezon sonunda Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldinho'nun AC Milan'dan ayrılarak Fenerbahçe'ye geleceği yönündeki haber kesin bir dille yalanlandı.

Futbol yaşantısını İtalyan ekibi AC Milan'da sürdüren Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldinho'nun sezon sonunda Fenerbahçe'ye geleceği yönünde bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere yalanlama geldi.

Brezilyalı futbolcunun kardeşi olan ve aynı zamanda menajerlik görevini de yürüten Roberto De Assis, Alman 4-4-2.com adlı İnternet sitesinde yer alan iddianın İtalyan ve Türk İnternet medyasında da yer bulması üzerine bir açıklama yaptı. De Assis açıklamasında, "Milano'dan ayrılmayacağız. Bu çok açık ve net. Fenerbahçe iddiaları tamamen gerçek dışı" dedi.

Alman İnternet sitesi konuyla ilgili haberinde sezon ortasında Chelsea'deki görevini bırakan Brezilyalı ünlü teknik adam Luis Felipe Scolari'nin sezon sonunda Luis Aragones'in yerine Fenerbahçe'nin başına geçeceğini ve yanında Ronaldinho'yu da getireceğini iddia etmişti.

Sitede yer alan haberde, Fenerbahçe'nin Ronaldinho'ya 4 yıl için 21 milyon euro teklif ettiği de iddia edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*