Ronaldinho ağır fatura kesecek

  • Giriş : 24.09.2006 / 00:00:00

Ronaldinho Werder Bremen'e ağır bir fatura kesmek istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fransa'ya yenildikleri maç sonrası Dünya Kupası'na erken veda eden Brezilya'da gol atamayan Ronaldinho, Alman takımı ile Çarşamba gecesi oynayacakları karşılaşmada önemli işler yapmak istediğini söyledi. Ronaldinho yakın çevresine, "Almanya'daki büyük hayal kırıklığını, bir Alman takımı olan Bremen'i farklı bir skorla yenerek unutabilirim" dedi.

Barcelona'da takım arkadaşı Kamerunlu Eto'o'ya toz kondurmayan Ronaldinho, "O benim için saha içi ve dışında bir kardeş gibidir. Barcelona'daki başarımda onun da payı var" diyerek vefakarlığını ortaya koyuyor.

Son Şampiyonlar Ligi maçında bir gol atan ve bir de hazırlayan Ronaldinho, İspanya liginde de eski günlerine döndü. Lig maçında da gol attı. Dünya Kupası sonrası dış dünya ile bağlantılarını adeta kesen Brezilyalı futbolcu, kendisini disipline etmek adına gazetelere röportaj vermiyor. Anlaşmalı olmasına rağmen reklam kampanyalarına geçici süreyle katılmayacağını belirtiyor. Hummer marka cipiyle antrenmanlara gelip giden ünlü futbolcu genelde arka koltuklarda oturup Playstation oyunları oynuyor.

Fransız takımı Paris St. Germain'den 2003 yılında 30 milyon Euro bonservis ile alınan Ronaldinho'nun Barcelona'da 2010 yılını kadar sözleşmesi bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious