Ronaldinho’dan mahrem dava

  • Giriş : 29.07.2006 / 00:00:00

Ronaldinho, kendisi ile aşk yaşadığını iddia eden Fransız manken Alexandra’ya dava açmaya karar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Almanya’da yapılan 2006 Dünya Kupası sırasında İngiliz The Sun gazetesine demeç veren 22 yaşındaki manken Paressant, Ronaldinho ile aşk yaşadığını iddia ederek, “Brezilya Milli takımının teknik direktörü, futbolcuların eş veya sevgililerinin otele girmesini yasaklamıştı, ancak Ronaldinho her akşam benim otelime geliyordu. Bütün geceyi birlikte geçiriyorduk” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Barcelona’daki Cuatrecasas avukatlık bürosu aracılığıyla Paressant’a dava açmaya hazırlanan Ronaldinho’nun, “onurunu ve mahremiyetini korumakta” ısrarlı olduğu belirtildi.

“Özel hayatımdaki sahte ilişkilerle, daha doğrusu bayan Alexandra Paressant ile duygusal ilişkiye girdiğimle ilgili çıkan haberler bana acı verdi. Profesyonel hayatımı da etkilediğinden basında çıkan bu haberleri sürekli olarak yalanlama zorunluluğu hissettim” şeklinde yazılı açıklamada bulunan Ronaldinho, olayın ciddiyetinden dolayı konuyu artık avukatlarının ellerine bıraktığını açıkladı.

Paressant’ın Ronaldinho ile ilgili sözleri, özellikle Brezilya basınında oldukça fazla yer alıp, yıldız futbolcu suçlanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious