Ronaldo, Zico ile anlaştı!

Ronaldo, Zico ile anlaştı!.10451
  • Giriş : 04.01.2008 / 09:02:00

Milan'ın Brezilyalı golcüsü Ronaldo, Zico ile anlaştığını 15 Ocak'ta İstanbul'a geleceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Milan'ın dünyaca ünlü golcüsü Ronaldo, Globoesporte'ye verdiği demeçte Zico ile anlaştığını bu yüzden Flemengo'ya gitmekten vazgeçtiğini söyledi. Brezilyalı golcünün 15 Ocak'ta İstanblu'a geleceği öğrenildi.

ZİCO İLE ANLAŞTIM

Fenerbahçe, Roberto Carlos'tan sonra bir büyük Brezilyalı yıldızı daha renklerine katmak üzere... Milan'ın Brezilyalı forveti Ronaldo, Brezilya'nın en saygın transfer sitesi olan globoesporte'ye yaptığı açıklamada "Zico ile 27 Aralık'ta Flamengo kulübünün düzenlediği yıldızlar karması maçından sonra bir araya geldik. Zico beni Fenerbahçe'ye istedi. Ben de çocukluğumdan beri Zico hayranı olduğum için kabul ettim. Bu yüzden son anda Flamengo'ya gitmekten vazgeçtim. Şimdi Fenerbahçe ile Milan'ın anlaşmasını bekliyorum" dedi.

MİLAN'DAN AÇIKLAMA

Ronaldo'nun 15 Ocak'ta İstanbul'a gelerek Fenerbahçe'ye imza atacağı iddia edildi. Bu arada daha önce Ronaldo ile ilgili haberleri resmi sitesinden yalanlayan Fenerbahçe kulübü, Milan'ın yıldızının transferi konusunda sessizliğini koruyor. Milan ile birlikte Dubai'de kampta bulunan Ronaldo konusunda bir açıklama yapan Milan İkinci Başkanı Adriano Galliano, "Henüz Ronaldo ile konuşmadık. Sadece menajeri ile görüştük. 15-20 gün içinde Ronaldo konusunda net kararımızı açıklayacağız" ifadesini kullandı.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious