Ronaldo 6 hafta yok

Ronaldo 6 hafta yok.15938
  • Giriş : 06.07.2008 / 15:46:00

Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Manchester United yeni sezona Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'suz başlayabilir ancak kulüp bunun yetenekli oyuncunun Real Madrid'e transfer olacağı yüzünden olmayacağı yönündeki ısrarlı tutumunu sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ronaldo'nun gelecek hafta bileğinden bir operasyon geçirmesi ve Portekizli yıldızın 6 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Ronaldo'nun ameliyat olacağının onaylandığına dair bilgi cumartesi günü geldi. Bilek uzmanından gelen 2. görüşün Manchester United ve Portekiz Futbol Federasyonu'nu sağlık ekiplerinin yaptığı ilk tetkiği doğruladığı ve 23 yaşındaki oyuncunun operasyon geçirmesi gerektiği vurgulandı.

Bu haberin Kırmızı Şeytanlar'ın Real Madrid'in yıldız oyuncuyu transfer edeceğine dair söylentileri yalanladığı gün gelmesi de bir tesadüf oldu. Son dedikodulara göre Ronaldo'nun İspanyol Devi'ne transferi birkaç gün içinde tamamlanacak.

Manchester United adına PA SportsTicker'a konuşan bir yetkili "Bu tamamen asılsı ve gülünç bir haber. Cristiano Ronaldo satılık değil" ifadelerini kullandı.

Ronaldo'nun Real Madrid'e transfer olma istediğine ve teklifte 139 milyon dolar gibi astronomik bir rakam geçmesine rağmen United yetkililerinin süperstar oyuncularını satmanın takımda büyük bir kaosa sebep olacağına inandığı ve transfere sıcak bakmadığı belirtiliyor.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious