Ronaldo bu göbekle 3 tane attı

Ronaldo bu göbekle 3 tane attı.14758
  • Giriş : 09.07.2009 / 14:02:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 09:51:37

Bir zamanlar yeşil sahalarda rüzgar gibi esen ancak yaşadığı çeşitli sebeplerden dolayı futbolunda bariz bir düşüş olan Ronaldo, koca göbeğine rağmen parmak ısırttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bir zamanlar yeşil sahalarda rüzgar gibi esen ancak yaşadığı çeşitli sebeplerden dolayı futbolunda bariz bir düşüş olan Ronaldo, eski günlerini hatırlatan gollere imza attı.

Gazetefener'de yer alan habere göre Brezilya'nın dünyaca ünlü kulüplerinden olan Corinthians'ın Fluminense'yi 4-2 yendiği maçta hat-trick yapan Ronaldo, bir golün hazırlanmasında da büyük çaba sarfetti..

1 seneyi aşan uzun bir sakatlık döneminin ardından Mart ayında yeniden sahalara dönen Ronaldo, Corinthians-Fluminense maçındaki oyunuyla Brezilya'da gündemin ilk sırasına yerleşti. Ronaldo Fluminense maçında attığı bu gollerle 22. maçta toplam 14 gole ulaştı.

Aldığı kilolarla da dikkatleri üzerine çeken Brezilyalı forvet Ronaldo'nun özellikle orta sahadan aldığı ve Douglas ile paslaştığı, sonrasında Fluminenseli iki sdefans oyuncusunun arasından filelere gönderdiği ikinci gol, Ronaldo'nun eski günlerini hatırlatacak güzellikteydi..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*