Ronaldo ManU'da kalacak

Ronaldo ManU'da kalacak.13020
  • Giriş : 16.04.2008 / 13:43:00

Manchester United'ın gözde yıldızı Cristiano Ronaldo, takımında mutlu olduğunu ve kesinlikle ayrılmak istemediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kendisi hakkında istisnasız her gün yapılan transfer spekülasyonlarından sıtkı sıyrılan Portekizli yıldız, "Dünyanın hakkımda ne konuştuğunu ya da ne gibi spekülasyonlar yaptığı umrumda değil. Binlerce kere söylediğim gibi, insanlar artık anlamalı: United'da çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Kariyerinin en formda sezonunu yaşadığına dikkat çeken Ferguson'un öğrencisi, "Dolayısıyla bazen benim geleceğimle ilişkilendirilerek yazılan şeyleri okuyorum. Kızıyorum ama bir taraftan da bütün bunlara parlamanın eneji kaybı olduğuna kendimi ikna ediyorum. Zira değmez bile" dedi.

"Herşeyi bir kenara bıraktım"

Manchester United'da forma giymesinin bir tesadüf olmadığını vurgulayan Ronaldo, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Temel bir yeteneğim olduğunu ve profesyonel bir oyuncuya dönüşme irademi her zaman gösterdim. Dolayısıyla da doğru yerde olduğum için elde ettiğim destek, yeteneğimin gelişmesine yardımcı oldu. İhtiyacım olan ve zevkle ortaya koyduğum büyük bir çalışma içerisindeyim. Bu sezon gerek United'da gerekse de Portekiz milli takımında benden çok şeyler bekleniyor. Onun için bütün yapmaya çalıştığım, herşeyi bir yana bırakıp, United için sezon sonuna dek ve Portekiz milli takımı için de Avrupa Şampiyonası'nda elimden gelenin en iyisini ortaya koymak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious