Ronaldo ve Zico buluşuyor!

Ronaldo ve Zico buluşuyor!.7504
  • Giriş : 27.12.2007 / 09:15:00

FB'nin yalanmayacağı haber: Ronaldo-Zico buluşuyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin, Kezman'a kulüp bulunup satılabilmesi halinde transfer etmeyi düşündüğü Milan'ın Brezilyalı yıldızı Ronaldo ile onu takımında görmeyi çok isteyen Zico, bugün Rio'da buluşuyor. Zico'nun eski kulübü Flamengo'nun organize ettiği kimsesiz çocuklar yararına yapılacak gösteri maçında bu takımın 1987'deki oyuncularının yanı sıra Milan'dan Emerson, Seedorf, Japon Nakata, CSKA'dan Wagner Love, Bremen'den Carlos Alberto gibi aktif yıldızların yanı sıra eski ünlülerden Djalminha, Aldair, Leonardo, Edmundo gibi isimler de yer alacak.

'KONU TRANSFER'
Brezilya basını daha önce Zico ile Ronaldo'nun bu buluşma sırasında, sambacının Fenerbahçe'ye transferi konusunda görüşeceklerini yazmıştı. Ayrıca İtalya ve İspanya kaynaklı haberlerde de sarı-lacivertli kulübün Ronaldo'nun menajerleriyle görüştüğü belirtilmişti.

Fenerbahçe Kulübü, şu anda "Ronaldo ile ilgilenmiyoruz" açıklamaları yapıyor. Ancak sarı-lacivertliler yakın geçmişte Roberto Carlos'la da ilgilenmediklerini açıklamış ama kısa süre sonra sambacıyla sözleşme imzalamıştı.

F.Bahçe'nin, Kezman'ın yerine düşündüğü iddia edilen Ronaldo için Flamengo da devreye girdi. Brezilya kulübünün başkan yardımcısı Kleber Leite, Ronaldo'yla transfer pazarlığı yapmak için kulübü Milan'dan izin aldıklarını açıkladı. Ancak dün akşam açıklama yapan Milan kulübü, herhangi bir kulübe izin vermediklerini ve pazarlık yapmadıklarını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious