Ronaldo'ya en güzel noel hediyesi

Ronaldo'ya en güzel noel hediyesi.37430
  • Giriş : 25.12.2008 / 18:43:00

Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Ronaldo'ya Noel hediyesi, birlikte yaşadığı sevgilisinden geldi. Ronaldo, ikinci kez baba oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dünyanın en önemli golcü futbolcularından birisi olarak kabul edilen, ancak son dönemde yaşadığı sakatlıklar nedeniyle kariyerinde büyük bir düşüş gözlenen Brezilyalı yıldız Ronaldo, ikinci kez baba oldu.

Hristiyanlar tarafından kutlanan Noel öncesi Ronaldo'nun birlikte yaşadığı sevgilisi Maria Beatriz Antony, Rio de Janeiro'da bir kız çocuğu dünyaya getirerek Brezilyalı futbolcuya büyük bir hediye verdi.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir hastane yetkilisi, Beatriz'in 2.98 kg ağırlığında sağlıklı bir kız çocuk dünyaya getirdiğini söyledi.

Ronaldo, Avrupa'ya transfer olacağı şeklindeki söylentilere karşın Brezilya Ligi'nin köklü takımlarından Corinthians'a transfer olmuş ve büyük bir sürprize imza atmıştı.

Brezilyalı yıldız 1996, 1997 ve 2002 yıllarından FIFA tarafından dünyada yılın futbolcusu seçilmişti. Ronaldo ayrıca, Dünya Kupaları tarihinin tüm zamanlarda en çok gol atan futbolcusu unvanına sahip.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*