Ronaldo'ya teklif konuşuluyor

Ronaldo'ya teklif konuşuluyor.7504
  • Giriş : 16.06.2007 / 19:43:00

İspanyol AS Gazetesi, Fenerbahçe'nin, Brezilyalı yıldız Ronaldo'yu transfer etmek için İtalyan devi Milan'a 10 milyon Euro teklifte bulunduğunu yazdı... İşte ayrıntılar...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İspanyol spor gazetesi AS, Fenerbahçe'nin, AC Milan takımında oynayan Brezilyalı Ronaldo'ya transfer teklifi götürdüğünü iddia etti.

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ile Ronaldo'yu Real Madrid'te olduğu gibi biraraya getirmek istediğini ileri süren AS, ''Başkan Aziz Yıldırım'ın 100. yıl için rüyası Roberto Carlos ve Ronaldo'yu birleştirmek. Fenerbahçe, Milan'a 10 milyon Euro teklif etti ama teklif İtayan kulübü tarafından geri çevrildi'' diye yazdı.

Fenerbahçe'nin Ronaldo'ya da Roberto Carlos gibi 3 yıllık sözleşme teklifini götürdüğü belirtilirken, Brezilyalı forvet oyuncusunun Milan'da kalmayı düşündüğü ve sözleşmesini uzatmak için görüşmelere başladığı ifade edildi.

Transferin gerçekleşme durumu var

AS Gazetesi, "Ancak Shevckenko'nun Milan'a geri dönmesi halinde Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye transferi olasılığının gerçekçi olabileceğini" kaydetti.

Sheva Milan'a dönüyor

İtalya eski başbakanı Berlusconi, ''Eto'o'yu seviyorum. O genç biri ama ben romantik bir adamım, Shevchenko'yu tercih ederim'' diyerek eski yıldızlarının geri döneceğinin müjdesini Milanlı taraftarlara verdi.

Berlusconi'nin '' Shevchenko'nun takıma dönmek için büyük arzusu var ve ücretiyle ilgili bir sıkıntı da yok. Andriy'in Milan'a dönüşü yüzde 80 halledildi'' şeklinde konuşmasından sonra gözden çıkartılan Ronaldon için Fenerbahçe'nin teklifine verilecek yanıt merakla bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious