Ronaldo'yu değil Arda'yı isteriz

Ronaldo'yu değil Arda'yı isteriz.14274
  • Giriş : 27.07.2008 / 09:36:00

İspanyol devi Real Madrid'e gönül verenler son günlerde M.United’ın starı Ronaldo ile yakın temasta olan yöneticilere Portekizli oyuncu yerine Arda Turan’ın transfer edilmesi için çağrıda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avrupa Şampiyonası’nda ay yıldızlı forma altında sergilediği muhteşem futbolla göz kamaştıran Galatasaray’ın genç yıldızı Arda Turan, İspanyolları da kendisine hayran bıraktı. Performansıyla birçok Avrupa devinin transfer listesine giren Arda Turan için bu kez Real Madrid taraftarları seferberlik ilan etti. İspanyol devinin taraftarları son günlerde Manchester United’ın starı Cristiano Ronaldo ile yakın temasta olan Real Madrid yönetimine Portekizli oyuncu yerine Arda Turan’ın transfer edilmesi için çağrıda bulundu.

Ronaldo ile kıyasladılar

Beyaz Şimşekler’in en ateşli taraftarlarının söz aldığı "Realmadridfans.org" adlı taraftar sitesinde G.Saraylı Arda Turan’ın en az Ronaldo kadar önemli bir futbolcu olduğu ve Real Madrid yönetiminin, Portekizli oyuncunun transferini gerçekleştirememesi halinde, milli yıldızı kadrosuna katması gerektiği vurgulanırken, bu transferin gerçekleştirilmesi istendi. Real Madrid taraftarları ayrıca Arda Turan için özel bir forum sayfası açılırken, burada sarı kırmızılı futbolcu için övgü dolu yorumlar yer aldı. İspanyol taraftarlar Arda’yı, Ronaldo ile kıyaslarken şu çarpıcı yorumları yaptılar:

"Yönetim, Ronaldo olmazsa kesinlikle Arda’yı almalı. Euro 2008’de Ronaldo bir, Arda Turan ise iki gol attı. Türk, Portekizli’den çok daha iyi oynadı ve en az onun kadar yetenekli. Bu örnek ortadayken Ronaldo, 90 milyon Euro ediyorsa, Arda 180 milyon Euro eder. Arda, bize göre değerli ve gelecek vaadeden bir oyuncu. Ronaldo’da ısrar edilmemeli."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*