'Avrupa'ya gitmeliyiz'

'Avrupa'ya gitmeliyiz'.6794
  • Giriş : 30.06.2006 / 00:00:00

Vestel Manisaspor'un Çek yıldızı Lukas Zelenka, Kızılcahamam kampından taraftarlara umut dolu mesajlar yolladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Geçen sezon ligde istikrarsız bir grafik çizdiklerini itiraf eden Lukas, "Kesinlikle geçen yılın tekrarı yaşanmayacak. Çok başarılı olacağız. Arkamızda çok güçlü bir sponsor var. Onların bize olan güvenini boşa çıkarmamamız gerekiyor. Süper Lig'de gerçekten kaliteli takımlar ve oyuncular var. Bunlar arasında ilk beş girmeyi hedefliyoruz." şeklinde konuştu.

Çek milli takımı formasını giyen fakat 2006 Dünya Futbol Kupası'nın kadrosunda yer almayan Lukas Zelenka, kupada sergilenen futbolun kendisine keyif verdiğini belirterek, "Gerçekten çok kaliteli maçlar oynanıyor. Fransa ile Arjantin'in oynadığı Futbol hoşuma gidiyor. Bence Arjantin ve Fransa çeyrek finaldeki rakiplerini yenerse kupada finali oynarlar." dedi.

Vestel Manisaspor'da rahat olması için her şeyin yapıldığı belirten Çek futbolcu, en küçük sorununda kulüp yetkililerinin yanında olduğunu, sorunlarının çözümüne çalıştıklarını dile getiriyor. Kulüp yöneticilerinin her futbolcu ile ilgilendiğini kaydeden Lukas Zelanka, "Herkes sadece benim için değil, diğer takım arkadaşlarım içinde elinden geleni yapıyor. Bizimde bu yapılanlar karşısında başarıyı yakalamamız gerekiyor." şeklinde konuştu.

Bu arada Vestel Manisaspor, Kızılcahamam kampında dünü üç idmanla geçirdi. Hafif sakatlıkları bulunan Caner ve Selçuk çalışmaya katılmadı. Teknik menajer Niyazi Eniseler, yeni transferlerin takıma çok kısa sürede uyum sağladığını ifade ederek, "Sezon başı kampları takımlar için çok önemlidir. Büyük başarılar hep bu kamplarda kazanılır. Şu ana kadar her şey çok güzel gitti. utbolclarımızın çalışma temposundan son derece memnunuz." açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious