RTÜK'ten İzmir'e seminer

RTÜK'ten İzmir'e seminer.7870
  • Giriş : 10.02.2009 / 11:10:00

RTÜK, İzmir’de bölgesel ve yerel radyo ve televizyon temsilcilerine yönelik seminer düzenleyecek. 16 Şubat'ta başlayacak seminer üç gün sürecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 16-18 Şubat 2009 tarihlerinde İzmir'de, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Dr. A. Zahid Akman'ın da katılımıyla yerel ve bölgesel radyo ve televizyon kuruluşlarının temsilcilerine yönelik seminer düzenleyecektir.

İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Afyon ve Kütahya illerinde yayın yapmakta olan 178 adet bölgesel ve yerel radyo ve televizyon kuruluşunun temsilcilerinin katılacağı seminerde, “Medya-Yerel Medya”, “Radyo ve Televizyon Yayın Hukuku, Yayıncı Kuruluşların İdari, Mali ve Hukuki Sorumlulukları”, “Yayıncılık Alanındaki Teknolojik Gelişmeler”, “Radyo ve Televizyon Yayıncılığının Teknik Boyutu”, “Yayın İlkeleri ve İzleme Ölçütleri”, “Medya Etiği” ve “Türk Dilinin Doğru, Güzel ve Kurallarına Uygun Kullanılması” konularında bilgiler verilecektir.

Crowne Plaza Otel'de, 16 Şubat 2009 Pazartesi günü saat 14:00'de başlayacak olan seminer üç gün sürecek ve sertifika töreninin ardından sona erecektir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*