Rus hırsızlardan yeni yöntem

  • Giriş : 21.08.2006 / 00:00:00

Nehir kıyısında kızlara bakanlar arabalarını çaldırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Rus Moskovskiy Komsomolets gazetesindeki haberde, bu yıl arabaların en fazla Moskova nehri kıyısındaki plajlardan çalındığının belirlenmesi üzerine başlatılan incelemeler sonucu, çok ilginç bir hırsızlık yönteminin ortaya çıkarıldığı kaydedildi.

Haberde, hırsızların yeni yöntemiyle ilgili şu bilgiler aktarıldı:
“Moskova’nın Balaşiha bölgesindeki plajda, 15 dakika içinde 4 araba çalınırken, onlarca arabanın içindeki değerli eşya da bu süre zarfında kayboldu. Plajda herkes sakin bir şekilde dinlenirken, plaja gelen araç içinde değme mankenlere taş çıkartacak 3 genç kız bir anda herkesin ilgi odağı oldu. Güzel kızlar arabadan iner inmez, çırılçıplak soyunarak suya girdi ve suda şakalaşmaya başladı.”

Plajdakilerin ilgisini üzerlerine çekmeyi başaran çıplak kızlar, hırsız arkadaşlarının 15 dakikada 4 aracı ve onlarca aracın içindeki değerli eşyayı çalmasını sağladı.

Arkadaşlarının işlerini tamamladığını gören çıplak kızlar, 15 dakika sonra herkesin şaşkın bakışları arasında giyinip arabalarına binerek, plajdan uzaklaştı.

Plaj sakinleri, kızların ayrılmasından kısa bir süre sonra son derece organize hırsızlığın farkına varıp soluğu poliste alırken, hırsızların kayıplara karıştığı bildirildi.

Haberde, Moskova’da her gün 40 araç çalındığı, araç hırsızlarının favorisinin sırasıyla Rus Lada, Honda Accord, Volkswagen Passat, Toyota Camry, Audi 80, Volkswagen Gulf, Toyota Avensis, Audi 6 ve Chevrolet Niva olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious