Rus ruleti oyunu kanlı bitti

Rus ruleti oyunu kanlı bitti.11773
  • Giriş : 20.04.2009 / 21:33:00
  • Güncelleme : 20.04.2009 / 21:46:49

Şişli'de babasına ait lokantada arkadaşlarıyla eğlenirken Rus Ruleti oynayan üniversite öğrencisi, kendisini vurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şişli'de babasına ait lokantada arkadaşlarıyla eğlenirken Rus Ruleti oynayan üniversite öğrencisi, kendisini vurdu. Ağır yaralanan genç, önce Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı, oradan da Özel Florance Nighthingale Hastanesi'ne sevk edildi. Olaya tanık olan arkadaşları göyaşlarına boğuldu.
Olay, gece 02.00 sıralarında meydana geldi. Bir erkek arkadaşı ve kız arkadaşıyla, Mecidiyeköy Selehattin Pınar Caddesi 11 numaradaki babasına ait lokantada eğlenen Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Erdem Aydın (21), belinden bir tabanca çıkararak şarjördeki mermileri boşalttı. Şarjöre tek kermi yerleştiren genç, arkadaşlarının gözleri önünde tabancayı kafasına dayayarak tetiğe bastı. Tabanca ilk denemede ateş aldı. Aydın kanlar içinde yere yığıldı. Arkadaşları hemen polis ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıkları Aydın'ı ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Aydın buradan, ailesinin de isteğiyle Çağlayan'da bulunan Florance Nightingale Hastanesi'ne sevk edildi. Yoğun bakıma alınan Aydın'ın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Bu arada, gözlerinin önünde gerçekleşen olaydan etkilenen Aydın'ın arkadaşları göyaşlarına boğuldu. Aydın'ın arkadaşları sakinleştirildikten sonra polis tarafından ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Olay sırasında lokantanın dışında bulunan bir görgü tanığı, Aydın'ın rus ruleti oynarken vurulduğunu söyledi. Tanık, "Arkadaşlarıyla eğlenirken tabancadaki mermileri masaya boşaltıp, şarjöre tek mermi koymuş. Sonra da silahı başına dayayıp ateş etmiş." dedi.

Olay yerinde geniş çaplı incelemelerde bulunan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*