Rus turist otel bahçesinde ölü bulundu

Rus turist otel bahçesinde ölü bulundu.13683
  • Giriş : 06.05.2008 / 14:48:00

ANTALYA'nın 5 yıldızlı otellerinden Hillside Su Otel'de kalan Rus turist 25 yaşındaki Yuliya Bukreyeva, sabaha karşı otel bahçesinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir hafta önce grupla birlikte Antalya'ya gelen Rus Yuliya Bukreyeva, Hillside Su Otel'in 429 nolu odasına yerleşti. 2 gün sonra ülkesine dönecek olan Bukreyeva'nın cesedi, bugün saat 06.15 sıralarında otel bahçesinde bulundu. Bukreyeva'nın, sevgilisi olduğu iddia edilen ancak adı açıklanmayan gencin kaldığı 427 nolu odanın balkonundan atıldığı ya da düştüğü belirlendi. Özel eşyaları da bu odada bulunan Yuliya Bukreyeva'nın balkondan düştüğü ya da atıldığı sırada otelin diskosunda olduğunu söyleyen sevgilisi ile genç kızın yakın arkadaşları, ifadeleri alınmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.


Yuliya Bukreyeva'ya ait çok miktarda para, ziynet eşyası ve iç çamaşırları ile özel eşyalarının, düştüğü ya da atıldığı odada bulunduğu belirtildi. Polis soruşturma başlatırken, kadının cesedi otopsi için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. Rusya'nın Antalya Konsolosluğu yetkilileri de otele gelerek, olayla ilgili bilgi aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious