Rus turistin intiharı objektiflere böyle yansıdı

Rus turistin intiharı objektiflere böyle yansıdı.12604
  • Giriş : 21.09.2007 / 23:24:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 00:05:12

Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki beş yıldızlı bir otelde müşterilerin dehşetle izlediği olay dün sabah meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Otelde yaklaşık 10 gündür tatil yapan Rus turist Kiril Rakov, ikinci kata gelen Rus kızlarla ilişki kurmak istedi. Restoranda ve tesisin kafesinde sohbet ederek kızların gönlünü kazanmaya çalışan Rakov, onlardan yüz bulamadı.

Rus kızların odasına girmek isteyen ancak `ret' yanıtı üzerine deliye dönen Kiril Rakov, odasına çıkarak alkol almaya başladı. Sabah saat 09.30 sıralarında odasından kör kütük sarhoş ve çırılçıplak çıkarak bir üst katta bulunan Rus kızların kapısına dayandı. Kat görevlilerinin şaşkın bakışları arasında kızların bulunduğu odanın kapısını tekmeleyen ve garip hareketler yapan Rakov, daha sonra kendi kendine dans etmeye başladı.

Dans ederek otelin merdiven boşluğundaki alana giden Kiril Rakov, korkulukların üzerine çıkmak isteyince merdiven boşluğuna uçtu. Hastaneye kaldırılan Kiril Rakov, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Çılgın Rus turist Kiril Rakov'un çıplak halde otelin içinde dolaşması ve korkuluktan düştüğü an otelin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşte kameradan alınan o anların fotoğrafları;

 


VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious