Rüştü, Serdar Özkan'ı tokatlamış

Rüştü, Serdar Özkan'ı tokatlamış.12475
  • Giriş : 25.06.2009 / 15:57:00

Beşiktaş'ta sezon başında İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez arasındaki kulübü karıştıran kavganın bir benzerinin devre arasında Rüştü ile Serdar Özkan arasında yaşandığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kartal'ın devre arası kampına bomba gibi düşen ve 5 ay sır gibi saklanan olayı Gazete Habertürk bugün açıkladı. Kartal Yiğit imzalı habere göre, Antalya'daki kampta prim sistemi tartışılırken Rüştü ile Serdar Özkan arasında gerilim yaşandı.

"Neden fikrimiz sorulmuyor?" sözleriyle tepki gösteren genç futbolcu, "Daha ufaksın, sus ve dinle" diyen milli kalecinin tokadıyla sarsıldı.

Siyah beyazlılarda sezon başında İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez arasında gerçekleşen ve kayıtlara "Terlik Kavgası!" olarak düşülen tartışmanın ardından devre arasında da benzer bir olayın yaşandığı ortaya çıktı.

Yer: Antalya Gloria Golf Otel'in toplantı salonu... Konunun aktörleri ise tecrübeli Rüştü Reçber ile genç futbolcu Serdar Özkan... Beşiktaşlı futbolcular, Mustafa Denizli'nin uygulamaya sokacağı yeni prim sistemi tartışıp, karara bağlamak için fikir toplantısı yapıyorlar. Salonda herkes görüşlerini belirtiyor. Dümendekiler tabii ki Delgado, Nobre, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Rüştü ve şimdi Galatasaray'a imza atan Gökhan Zan gibi takımın kaptanları ve tecrübeli yıldızları... Hocanın yönetimine teklif ettiği maç başına 8'er bin doların sadece 3'ünün kendilerine verilmesi, 5'in ise havuzda toplanıp şampiyonlukta dağıtılması konusu hararetli bir şekilde masaya yatırılıyor.

-"BU İŞ BÖYLE OLMAZ"-

Herkes düşüncesini söylerken, Serdar Özkan biraz da yüksek bir ses tonuyla, "Biz neyiz burada? Kimse beni dinlemiyor. Hiç söz hakkımız yok mu? Madem takımız, bizim görüşümüzü de alın! Bu iş böyle olmaz" diye bağırıyor. Bu duruma sinirlenen Rüştü Reçber ise, "Serdar sesini yükseltme, sıra sana geldiğinde konuşursun" deyip, kestirip atıveriyor.

-DUVARI YUMRUKLADI-

Ancak genç Serdar'ın suscak hali yok ve konuşmaya devam ediyor. Rüştü iyice sinirlenip, "Sen daha ufaksın sus ve dinle" diyince Serdar Özkan adeta deliye dönüyor, tepkisini bu kez el kol hareketleriyle sürdürüyor. Milli el bu kez dayanamayıp, Serdar'ın suratına tokatı patlatıyor!

Salondakiler bu hareket karşısında şoke olurken, ayağa kalkan Serdar bir ara Rüştü'nün üzerine yürür gibi oluyor. Ama tekrar kendini toparlayıp, bu kez o hışımla duvara yumruğu vuruyor ve elinde ezik meyada geliyor.

-"SIZDIRAN KENDİNİ KAPI DIŞINDA BULUR"-

Teknik Direktör Mustafa Denizli, Beşiktaşlı oyuncuların aralarında yaptıkları bu toplantıda yaşanan tatsız gelişmeleri bizzat kaleci Rüştü'den öğrendi.

Denizli, hocasının bu kavgayı başkasından duymasını istemeyen tecrübeli eldivene, "Tamam, şimdi ben kaptanlarla da konuşacağım. Herkes salonda yeniden toplansın" dedi. Aradan yarım saat geçmeden takım ve bütün personel salonda toplandı.

Denizli, hemen söze girerek, "Arkadaşlar bu tip kavgalar aile içinde olur. Ama dışarı sızarsa bunun sorumlusu kimse kendini kapının dışında bulur! Ne futbolcu ne de personelden kimse bunu dışarı sızdırmayacak. Bu olayı kimse öğrenmeyecek. Şimdi özür dileyin ve birbirinize sarılın, kucaklaşın. Bu tip şeyler uzamasın. Olan olmuş bir kere" diyerek gerilimi büyümeden

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*