'Rüştü dayak bile yedi'

  • Giriş : 18.06.2007 / 17:48:00
  • Güncelleme : 18.06.2007 / 19:19:52

Ünal, Beşiktaş'a transfer olan Rüştü Reçber'e tepki gösterilmesini doğru bulmadığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kayserispor'un milli futbolcusu Gökhan Ünal, Beşiktaş'a transfer olan Rüştü Reçber'e tepki gösterilmesini doğru bulmadığını belirterek, "Rüştü ağabey F.Bahçe'ye her şeyini verdi, hatta taraftardan dayak bile yedi" dedi.

Rüştü Reçber'in, Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transferini değerlendiren Gökhan Ünal, “Fenerbahçeli taraftarların Rüştü ağabeye tepki göstermesini doğru bulmuyorum. Rüştü ağabey Fenerbahçe'ye her şeyini verdi. Hatta Pendikspor maçından sonra taraftardan dayak bile yedi. Çok iyi maçlar çıkardı. Eğer kendisi Beşiktaş'a gittiyse mutlaka bir bildiği vardır. Taraftarın tepki göstermesini doğru bulmuyorum” diye konuştu.

TURGAY ŞANLI'NIN TRANSFERİ

İngiltere'nin Middlesbrough takımıyla yıllığı 2.2 milyon pound'tan 4 yıllık bir anlaşma yapan Fenerbahçeli milli futbolcu Tuncay Şanlı'nın transferini de değerlendiren Ünal, transferin Tuncay açısından olumlu olduğunu söyledi.

Ünal, “İlla Avrupa'da büyük bir kulübe gitmek gerekmiyor. Sonuçta Tuncay'ın gittiği kulüpte iyi bir kulüp. Orada başarı sağlayıp başka büyük bir kulübe gitmesi onun için daha faydalı olacaktır. Ben onun adına çok sevindim. Tuncay geçtiğimiz günlerde yeğenini kaybetti onun üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum” şeklinde konuştu.

Ünal, kendisiyle ilgili transfer haberleri hakkında da şunları söyledi:
“Kayserispor ile 2 yıl daha sözleşmem var, şu anda transfer düşünmüyorum. Ancak üç büyükler ve adını şu anda açıklayamayacağım Avrupa kulüplerinden teklifler var. Ama beni transfer etmek isteyen takımlar öncelikle kulübümle anlaşmalı sonra benimle. Ancak bu şekilde bir transfer gerçekleşebilir”

Ünal, Kayserispor'un iyi bir kadro kurduğunu ve önümüzdeki yıl şampiyonluğu hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious