Rüştü ve Mehmet de imza attı

Rüştü ve Mehmet de imza attı  .11286
  • Giriş : 25.06.2007 / 20:19:00

Fenerbahçe'den transfer edilen Mehmet Yozgatlı ve Rüştü Reçber'e basın huzurunda imza attırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rodrigo Tello ve Hakan Arıkan transferleriyle gündeme oturan Beşiktaş, Fenerbahçe'den transfer edilen Mehmet Yozgatlı ve Rüştü Reçber'e basın huzurunda imza attırdı.

İmza töreninde konuşan Milli kaleci Rüştü Reçber, Beşiktaş'a gelmekten mutlu olduğunu belirterek, "Ben öncelikle toplantıya geç kaldığım için özürle başlamak istiyorum. Antalya'da programsızlık yüzünden geç kaldım bu yüzden basın mensuplarından özür diliyorum. Bana inanan, bana güvenen kişilerin arasındayım. Bu camiayı mutlu etmek ve büyük başarılara imza atmak için geldim. Hem bana hem de camiaya hayırlı olsun." dedi.

Beşiktaş'ta huzurlu olduğunu belirten Rüştü, "Burada huzurluyum. Çok mutluyum. Bu formayı taşıyacağım ve bunun için herkese teşekkür ediyorum. Öncenlikle buraya gelirken hedefleri bitmemiş bir insan olarak geldim. Beşiktaş gibi köklü bir camiada olmaktan dolayı şeref duyacağımı ilettim. Onlar da isteklerini söylediler ve ben de seve seve geldim. Huzur çok önemli. Ben de huzur olacağını gördüğüm için buraya geldim. Hedefimiz önemli başarılara ulaşmak. Benim hala hedeflerim olduğu için Beşiktaş'a geldim ve bu hedeflere de burada ulaşacağım." dedi.

Beşiktaş'a para için gelmediğini belirten Rüştü, "Beni tanıyan tanır. Para için gelmedim. Şu anki yönetimdeki kişiler de benim maddiyata önem vermediğimi bilir. Kendimde hala o gücü gördüğüm için geldim. Bu kararı aldıktan sonra keşke demedim. Bundan sonra da demem." dedi.

Beşiktaş taraftarını zaten tanıdığını söyleyen Rüştü, "Ben Beşiktaşlı tarafarın yapısını bilen bir insanım. Büyük taraftarların yapısını herkes bilir. Olumsuz birşeyler yaşamam ama büyük bir camiadan büyük bir camiaya geçmede çatlak sesler çıkacaktır. Ben bayrağıma hizmet eden bir insanım. Herhangi bir sıkıntı çekmem. Ben buraya şerefimle geldim. Özellikle 2002 Dünya Kupası'ndan sonra Milli Takım futbolcularına sevgi oluştu. Ben de bu sevgiyi ilk kez İnönü'de, Beşiktaş taraftarı önünde yaşadım. Burada yine o sevgiyle karşılaşacağıma inanıyorum." dedi.

Aldığı ücretin Beşiktaş'ta takım içi dengeleri bozmayacağını belirten Rüştü, "Çoğu zaten tanıdığım kardeşlerim. Bu konu nedeniyle hiçbir zaman dengeler bozulmaz ama bu dengeler bozulursa ilerleyen günlerde konuşulur o." dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nde yaşadığı problemlerin Fenerbahçe camiasına maledilmesinin yanlış olacağını belirten Rüştü, "Burada huzursuzluğu camialara yaymak yanlış olur. Değer verilmemeyi de aynı şekilde.. Ama olayı da kişilere indirgemeyelim diye düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious