Rüştü'nün durumu nedir?

Rüştü'nün durumu nedir?.11286
  • Giriş : 18.10.2007 / 19:07:00

F.Bahçe'de oynadığı dönemde menüsküs ameliyatı olan Rüştü'nün bu sakatlığının nüksettiği ve tedaviye istenilen düzeyde yanıt vermediği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor maçında Beşiktaş'ın kalesini koruyacak olan Rüştü'nün sağ dizindeki problem teknik heyet ve yöneticileri endişelendiriyor.

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Rüştü'nün, Fenerbahçe'de oynadığı dönemde meydana gelen menüsküs sakatlığı nedeniyle, ameliyat masasına yatma ihtimali bulunuyor.

Tecrübeli file bekçisinin Trabzonspor maçında dizinde Ağrı oluşması halinde ameliyatına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada Rüştü'nün Fenerbahçe'de oynadığı dönemde ABD'de gizlice menüsküs ameliyatı olduğu ortaya çıktı.

Doktorlar Rüştü'nün dizindeki kas yapısını kuvvetlendirememesi durumunda Futbol yaşantısının tehlikeye girebiliceğini söylüyor. Doktorların tecrübeli kalecinin kıkırdak doku çevresindeki kas yapısını güçlendirmeye yönelik çalışmalar yaptığı ancak Rüştü'nün şu ana kadar uygulanan tedaviye istenilen seviyede cevap vermediği öğrenildi.

Tecrübeli kalecinin tedavisini sürdüren doktor Ömer Taşer, NTV'ye yaptığı açıklamada, "Şu an için bir ameliyat söz konusu değil. Ancak ameliyat geçirdiği bölgedeki kıkırdak dokunun çevresindeki kas gurubu toparlanamıyor. Adelenin yapılan tedavilere cevap vermemesi ve istenilen seviyeye gelmemesi nedeniyle bir sıkıntı var. Ameliyat en son düşündüğümüz seçenek" diye konuştu.

NTV

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious