Rusya'da prematüre bebek skandalı

Rusya'da prematüre bebek skandalı.10071
  • Giriş : 24.05.2009 / 14:42:00

Rusya'da Novgorod çocuk hastanesinin yenidoğan bölümünde çalışan 24 yaşındaki hemşire, kendi internet sitesine kucağında prematüre bebeklerle çekilmiş fotoğraflarını koyunca ortalık karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sevgili bulmak için oluşturduğu internet sayfasına, kuvözlerinden çıkardığı prematüre bebeklerle çekilmiş fotoğraflarını koyan adı açıklanmayan kadın, "Herkese çocukları sevdiğimi göstermek istedim" dedi.

Sitede 21-40 yaşları arasında erkeklerle tanışmak istediğini duyuran hemşire, ne kadar 'sevgi dolu' bir insan olduğunu göstermek için, özel sıcaklıkta ve hijyenik ortamda tutulmaları gereken prematüre bebekleri kucaklarken çekilmiş fotoğraflarını da koymuş. Hemşire, fotoğrafların sitede sadece dört gün kaldığını ve daha sonra annesinin uyarması üzerine kaldırdığını söylese de kovuldu.

Zira, siteyi ziyaret edip fotoğrafları gören kişilerin bloglara taşıdığı olay büyük tartışma yarattı. Doktorlar söz konusu bebeklere herhangi bir zarar verilmediğini, ancak bebeklerin küvezden çıkarılmalarının tehlikeli olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*