Rütbeler hanımlardan

  • Giriş : 07.07.2006 / 00:00:00

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde rütbe alan emniyet mensuplarına rütbelerini eşleri taktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

sınıf Emniyet Müdürülüğü'nden 2. sınıf Emniyet Müdürü olan Asayiş Şube Müdürü Mustafa Çavuş'un rütbesini eşi Fatam ile kızı Emine Çavuş birlikte taktı.

Törende konuşan Gaziantep Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, polisin iyi ve kötü günde vatandaşın yanında olduğunu ifade ederek, polisin gerekirse bu uğurda hayatını verebilecek bir teşkilat olduğunu söyledi. Polisin her teşkilatta çalışmayı kendine bir şeref saydığını ve vazifesini buna göre yaptığını belirten Yılmaz, bir üst rütbeye geçen emniyet mensuplarına başarılar diledi.

Polisin asli görevinin suçun oluşmasından önce olaylara müdahale etmek olduğunu bildiren Ali Yılmaz, "Bugün bu rütbeleri alan arkadaşlarımızın vatana, topluma ve fertlere hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bu görevlerini daha iyi hizmetler uğrunda yaparlar" diye konuştu.

Rütbe törenine Gaziantep Vali Yardımcısı Şükrü İsmail Tezel, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Önder Büdeyri, Gaziantep Sanai Odası Başkanı Nejat Koçer, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet Aslan, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Cuma Siyah, GAZÜ Rektör Vekili İsmail Hakkı Özsaboncu ve emniyet mensupları katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious