Rutini naklen veren medya

Rutini naklen veren medya.14080
  • Giriş : 02.02.2008 / 10:24:00
  • Güncelleme : 03.02.2008 / 11:11:46

Rutin görüşmeyi 14 kanaldan naklen veren Türkiye Medyası nereye gidiyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eyyüp Şahin Gültepe'nin Analizi..

 

Söz konusu haber-analiz yazarın isteği üzerine yayından kaldırılmıştır.

 

Aynı elektronik postayı 4. defa gönderdiğini ileri süren yazarın bize ulaşan tek mesajına istinaden yazı sayfalarımızdan silinmiştir.

 

BİZE ULAŞIN bölümünden tüm okurların 24 saat ulaşabildiği telefon numarasını aramayıp gönderdiği mesajların ulaşmadığını hesaba katmayarak ısrarla mesaj atan ve sitemizi sui zan'a kurban eden yazarın takındığı tavır bir haber sitesi editörüne yakışmamaktadır.

 

Söz konusu yazar Eyyüp Şahin Gültepe'nin Genel Yayın Yönetmenimize gönderdiği mesaj aşağıdaki gibidir.

 

Okurlarımızdan özür dileriz.

 

Sayın Kalaycı;
 
Künye'de "Genel Yayın Yönetmeni" olarak gözüküyorsunuz. Bu dördüncü mesajım olacak. Ve halen silmenizi istediğim haber, sitenizde yayında. Farkında mısınız bilmiyorum ama beni zor durumda bırakıyorsunuz bu tavrınızla. Hem ciddi haber sitesi olma iddiasındaki bir portala yakışır mı bu; akıl alır gibi değil.
 
Üstelik bunu bir haber sitesi editörü dile getiriyor. Merak ediyorum, okurlarınıza karşı böyle lakayt bir tavır mı sergiliyorsunuz? Böyle ise, sahiden yazık...
 
Aynı şeyi, birkez daha tekrarlıyorum: HaberX'ten alıntı yaptığınız "Rutini naklen veren medya" haberini silmenizi istiyorum. Yazı yanlışlıkla HaberX'e alındı ve aynı saat içinde veritabanından silindi. Yazı bir gazetede yayınlanacak.
 
Bunu daha ne şekilde dile getirmem gerekir. Sitenizi teşhir edip, "işte ciddiyetten uzak bir sitenin sorumsuz tavrı" diye haber mi yapsaydım Allah aşkına!!!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious