Saadet Partisi Çorum adayını açıkladı

Saadet Partisi Çorum adayını açıkladı.6188
  • Giriş : 27.01.2009 / 18:21:00

Saadet Partisi’nin Çorum Belediye Başkan adayının Saadet Partisi Genel İdare Kurul Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Arif Ersoy olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saadet Partisi bugün saat 11.00'da İl Başkanlığı binası toplantı salonunda düzenlediği basın açıklamasıyla Çorum Belediye Başkan adayının, şu anda Saadet Partisi Genel İdare Kurul Üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten, ayrıca, Saadet Partisi'nin Çorum eski Belediye Başkanlarından olan Arif Ersoy olduğunu basına duyurdu.

İl Başkanlığı adına açıklamayı yapan Çorum İl Başkanı Osman Aktı, Çorum İl Teşkilatı olarak Ankara'ya gidip Arif Ersoy'a, Çorum Halkı'nın çeşitli kanallardan Çorum İl Teşkilatına ulaşarak kendisinin aday gösterilmesini talep ettiğini ilettiklerini söyleyerek, “Kendisi de Çorumluların bu talep ve teveccühlerini geri çevirmeyerek Çorum Belediye Başkanı adaylığını kabul etti” dedi.
Aktı , daha sonra yaptığı açıklamada ise, “ Cumartesi günü Ersoy hocamı Çorum'a gelecek. Yaklaşık 1000 araçlık konvoyla karşılanacak ve ardından basına ve halka açıklamasını yapacaktır” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*