Saadet Partisi değişmeye devam ediyor

Saadet Partisi değişmeye devam ediyor.6188
  • Giriş : 02.03.2009 / 13:48:00

Numan Kurtulmuş'lu dönemde Saadet Partisi değişmeye devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ergenekon davasının, 28 Şubat'ın hesaplaşması olduğunu söyleyen SP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan, “Amerika'nın Guantanamo'da yaptığını, AKP bugün Silivri'de yapıyor” dedi.

Saadet Partisi (SP) Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan, “Silivri ABD'nin Guantanamosu gibi” dedi.

Usta Gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun hazırlayıp sunduğu ART ekranlarında canlı yayınlanan Ceviz Kabuğu'nun bu haftaki konuğu SP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Veysel Candan'dı.

Veysel Candan, son dalgasında Türk Metal Sendikası Başkanı Mustafa Özbek'in de gözaltına alındığı Ergenekon Davası'nın 28 Şubat'ın bir hesaplaşması olduğunu kaydetti. Hesaplaşmanın bugün bu gözaltılarla ve iddianamesi tam olmayan bu dava ile yapıldığını ifade eden Candan, “Bu iş daha uzun zaman sürer gider. 28 Şubat CIA ile Pentagon'da hazırlanmıştır. ABD ile ilişkiler bugün gözden geçirilmelidir. Türkiye'de ekonomik bir harp var. Pastadan kimin pay alacağı kavgası var. Fakirler mi, zenginler mi alacak? Yolsuzluğun partisi olmaz. Bugün 28 Şubat'ın hesaplaşması yapılıyor. Amerika'nın Guantanamo'da yaptığını, AKP bugün Silivri'de yapıyor” dedi.

Candan'ın ART'de yayınlanan bu açıklamaları Yeniçağ Gazetesi tarafından da büyük biçimde haberleştirildi...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*