Saadet Partisi karara itiraz edecek

Saadet Partisi karara itiraz edecek.6188
  • Giriş : 18.03.2009 / 21:35:00

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Sadrettin Karaduman, 22 Mart Pazar saat 11.00'de Çağlayan Meydanı'nın CHP'ye tahsis edilmesine itaraz edeceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Karaduman, İstanbul İl seçim Kurulu'nun Çağlayan Meydanı'nın 22 Mart Pazar saat 11.00'de CHP'ye tahsis edilmesine ilişkin kararın uygulanmasının mümkün olmadığını ifade etti.

SP İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada Karaduman'ın konuya ilişkin olarak 19 Mart saat 11.00'da İstanbul İl seçim Kurulu'na itiraz dilekçesi vereceğini dile getirildi. Karaduman'ın konuya ilişkin itiraz gerekçesine de yer verilen açıklamada, "Bu kararın uygulanması mümkün değildir. Kazlıçeşme için öngörülen sıkıntılar, Çağlayan için de geçerlidir. Aynı meydanda iki mitingi sakıncalı görenler, Çağlayan'daki üç mitingin sağlıklı bir şekilde nasıl yapılacağını izah etmek zorundadırlar. Vali yardımcısı imzasıyla ilçe seçim kurullarına gönderilen Çağlayan meydanı ile ilgili yazıda, aynı alanda iki mitingin 'propaganda karmaşası ve istenmeyen olaylar yaşanabileceği' endişesi dile getirildiği halde bu kararı anlamak mümkün değildir." denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*